MCK1103-81.50802.6022-Caliper Pin Repair Kit
OEM
MCK1103 - 81.50802.6022
ISP Code
4691
Weight
1.920 kg
Stock
In Stock
Quantity :
+ Add to cart
Share
Tweet
Google+
Linkedin
Product Article
Detail
Get Information
Tags
MERITOR:
MCK1103
MAN:
ISP No
Product
Pcs.
4572
Caliper Pin - Ø 28.5 / 110 mm
1
Caliper Pin - Ø 35 / 135 mm
1
Pin Bolt - M20 x 1.5 / 150 mm
Bush - Ø 28.5 x 40 / 27 mm
Bush - Ø 35 x 39 / 30 mm
2
Ring - Ø 30 x 40 / 19 mm
Ring - Ø 36-37 x 39 / 15 mm
Pin Cap Ø 45 / 28 mm